O nás

inderberger Maschinenbau v rakouském St. Georgen navrhuje a vyrábí ve vysoké kvalitě stroje na zpracování dřeva a výrobu palivového dřeva. Dlouholetá a úzká spolupráce s firmami, které dřevo zpracovávají, s farmáři a lesnickými společnostmi má již tři desetiletí přímý vliv na vývoj a konstrukci extrémně efektivní palety produktů.

Náš kvalitní a řemeslně propracovaný sortiment pro zpracování dřeva má rozsah od vyvážecích vozů až po okružní pily, štípače a vyvážecí dopravníky. Stroje firmy Binderberger mají svou sílu ve vysoké kvalitě, jsou při drsném denním nasazení silnější, stabilnější a mají delší životnost. Tím jsou absolutně bezkonkurenční. Naše výrobky se nevyplácí jen z ekonomického pohledu, ale jsou důležitým prvkem pro dlouhodobě udržitelnou práci v lese a pro zajištění budoucnosti našich zákazníků, partnerů a spolupracovníků. Naše moto „Sílou kvality“ prochází jako dobrý duch všemi pracovními kroky až do konečného produktu. Zkušení inženýři a strojaři nasazují své vědomosti a praktické zkušenosti, aby optimalizovali novými, moderními stroji hospodárnost pracovních procesů. Všechny díly od terén chránících pneumatik a podvozků, přes nástavby až po ovládací prvky jsou vyvíjeny z pohledu nejlepších pracovních postupů, hospodárnosti a ergonomie a jsou spojovány do perfektního, sladěného, fungujícího celku.

Při realizaci jsou používány výlučně nejlepší materiály, které vydrží dlouhodobě velké zatížení. Žárové zinkování ocelových částí propůjčuje našim výrobkům extrémní odolnost proti povětrnostním vlivům a udržuje tak hodnotu stroje po dlouhou dobu.

Moderní strojový park s počítačově řízenými CNC-stroji a lasery garantuje konstantně vysokou přesnost všech procesů. Vysoký stupeň automatizace výroby Binderberger Maschinenbau GmbH umožňuje cíleně nasazovat pracovní síly tam, kde jsou vyžadovány zkušenosti, lidská flexibilita, kreativita a porce kvalifikovaného odhadu.

Díky tomuto aspektu v pracovních postupech můžeme zvýšit nasazení průmyslových robotů a nabízet naše produkty na celém evropském trhu za atraktivních podmínek.

Nechte si zasílat informace

Rádi Vám budeme zasílat náš newsletter s aktuálními novinkami.

Prosím sečtěte 6 a 2.

Fillmannsbach 9
St. Georgen am Fillmannsbach
A - 5144 Austria / Österreich

T:  +43 7748 8620
F:  +43 7748 8620-20
Contacts

Mon - Thu: 08:00 - 17:00
Fri: 08:00 - 12:30
Sat / Sun: closed© 2021 Binderberger Maschinenbau GmbH